Wyróżnij się! Aby maksymalizować korzyści z uczestnictwa w targach ColdChain Poland i WorldFood Poland, przygotowaliśmy specjalną ofertę usług marketingowych, które pomogą wyróżnić Twoją markę spośród konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Masz możliwość wyboru spersonalizowanych usług marketingowych i dostosowania ich do Twoich potrzeb promocyjnych, a także skorzystania z gotowych pakietów sponsorskich.

Jesteś zainteresowany szczegółami, skontaktuj się z nami: marketing@coldchain.pl

Twoje logo i reklama w katalogu i broszurze targowej

W ramach udziału w targach masz zagwarantowany opis firmy w katalogu targowym. A co gdyby obok krótkiego opisu zamieścić również zdjęcia i opis kilku wybranych produktów lub całą stronę reklamy? Chcesz aby Odwiedzający łatwo mogli trafić na Twoje stoisko a logo było zauważalne na pierwszy rzut oka? Możesz umieścić logotyp Twojej firmy na mapce hali. Dodatkowo razem z broszurą targową możemy wręczać każdemu Odwiedzającemu Twoje ulotki i firmowe gadżety reklamowe lub umieścić spot reklamowy Twojej firmy na monitorze przy Recepcji Targowej.

Banery, roll-up’y, materiały reklamowe - promocja w przestrzeni targowej

Chcesz przyciągać uwagę i wyróżniać się na tle konkurencji? Kluczem do sukcesu, jest przemyślana, kreatywnie zaprojektowana zabudowa targowa i odpowiednio dobrane działania marketingowe. Masz zaledwie kilka sekund na to, by przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów. Z doświadczenia wiemy, że chętniej odwiedzane są stoiska targowe, które są nieszablonowe i widoczne już z daleka. Baner nad stoiskiem, przewyższenie ścianek stoiska, roll-up w holu głównym, naklejki podłogowe, prowadzące ruch bezpośrednio do stoiska Twojej firmy, czy dystrybucja materiałów reklamowych, takich jak gadżety z logo Twojej firmy, próbki czy ulotki w przestrzeni targowej, by kierować ruch odwiedzających prosto do Twojego stoiska – to tylko kilka możliwości, które gwarantują wyróżnienie się i pomogą zapisać się w pamięci klientów.

Daj się zauważyć – reklama na formularzu rejestracyjnym i identyfikatorach

Chcesz mieć pewność, że każdy Odwiedzający zobaczy Twoją reklamę? Oferujemy unikalną możliwość zamieszczenia banera reklamowego na stronie z  formularzem rejestracji online – rejestracja online jest obowiązkowa dla każdego kto chce wejść na targi, możesz więc mieć pewność, że każdy odwiedzający zobaczy Twoją reklamę! Możesz też umieścić swoją reklamę na identyfikatorach dla Odwiedzających. Każdy zarejestrowany odwiedzający otrzymuje mailem identyfikator do wydruku a Ty możesz na nim umieścić swoją reklamę! Dodatkowo możemy również umieścić Twoje logo na „Smyczach dla Odwiedzających”. Zauważy je każdy uczestnik i znajdzie się prawdopodobnie na setkach zdjęć publikowanych przez nich w Internecie. Możliwości jest znacznie więcej…

Prezentacja firmy i udział w programie konferencyjnym

NutraFood Poland to ważne miejsce wymiany poglądów i doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy, m.in. poprzez udział w merytorycznych konferencjach, praktycznych seminariach, panelach dyskusyjnych czy szkoleniach. Udział w roli eksperta w programie konferencyjnym z własną prezentacją lub udział w debacie eksperckiej to nieoceniona korzyść wizerunkowa dla firmy oraz ważny element budowania marki. Forum konferencyjne to także idealne miejsce do zaprezentowania wszelkich nowości i innowacji!

Wyróżnij swój produkt biorąc udział w Konkursie o Złoty Medal Targów NutraFood Poland

Celem konkursu o Złoty Medal targów WorldFood Poland jest wyłonienie i promocja najlepszych produktów prezentowanych podczas targów. Profesjonalne i merytoryczne Jury składające się z przedstawicieli środowisk naukowych, jednostek i instytutów certyfikujących, przedstawicieli sieci handlowych, stowarzyszeń i organizacji branżowych poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i najwyższej jakości. Zwycięzcy Konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood Poland otrzymają bogaty pakiet świadczeń marketingowych a zwycięskie produkty promowane są zarówno podczas samych targów jak i przez cały rok.

Zostań Partnerem wybranej strefy targów WorldFood Poland i ColdChain Poland

Możesz sam dobierać najbardziej odpowiednie dla Ciebie usługi marketingowe i formy promocji, jak również skorzystać z gotowych pakietów sponsorskich. Możesz wybierać spośród następujących pakietów sponsorskich:

Sponsor Główny Targów, Sponsor Strefy Food&Drinks, Sponsor Strefy EcoFood, Sponsor Strefy NutraFood, Sponsor Strefy Wine&Spirits, Sponsor Strefy Ingredients, Sponsor Strefy FoodTech, Sponsor Strefy Food&Drink Packaging, Sponsor Strefy ColdChain, Sponsor Konferencji, Sponsor Recepcji, Sponsor Bankietu, Sponsor Strefy VIP, Sponsor Strefy Rozmów Handlowych/VIP Buyer

Bierzesz udział w targach i chcesz wyróżnić swoją markę na tle konkurencji?
Chcesz, aby Uczestnicy dowiedzieli się o Twojej firmie jeszcze przed targami?

Buduj wizerunek i rozpoznawalność Twojej marki razem z targami ColdChain Poland i WorldFood Poland! Pobierz katalog usług marketingowych i skontaktuj się z nami. Wspólnie dopasujemy świadczenia marketingowe do Twoich celów biznesowych i pomożemy Ci dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

Jesteś zainteresowany szczegółami, skontaktuj się z nami: marketing@coldchain.pl

Nasi Partnerzy