Wystawca ColdChain Poland: GEBHARDT : ColdChain Poland

Odkryj innowacje GEBHARDT na nadchodzących targach ColdChain w Polsce, gdzie z dumą eksperci zaprezentują pojemnik termiczny Isotec® TBX. Produkt ten oferuje przełomowe rozwiązanie do transportu temperaturowego w branży logistycznej. Isotec® TBX
oznacza najwyższą jakość i trwałość, idealną do transportu wrażliwej na temperaturę i łatwo psującej się żywności.

 

Wystawca Coldchain

 

Isotec® TBX otwiera nowe możliwości w branży logistyki żywności i mrożonek. Zapewnia nie tylko stałą temperaturę i bezpieczny cykl łańcucha chłodniczego, ale także elastyczność wykorzystania konwencjonalnych ciężarówek do transportu. Eliminuje to potrzebę korzystania z kosztownych ciężarówek chłodni lub firm transportowych i umożliwia mieszany transport różnych towarów.

Kontenery oferują wiele korzyści, w tym optymalizację procesów transportowych, zmniejszenie emisji CO2 i suchego lodu oraz zapewnienie w 100% bezpiecznego cyklu łańcucha chłodniczego dzięki płytom eutektycznym do 24 godzin.

Odwiedź stoisko C7 w hali 1 na Cold Chain od 16 do 18 kwietnia, aby dowiedzieć się więcej o Isotec® TBX i innych innowacyjnych rozwiązaniach GEBHARDT. Eksperci z przyjemnością wyjaśnią wszystkie zalety produktów i zaoferują niestandardowe rozwiązania dla Twoich wyzwań logistycznych.

 

Dołącz do najważniejszego spotkania branży spożywczej