Poznaj wystawców ColdChain Poland z zakresu transportu i logistyki : ColdChain Poland

Każda kolejna edycja targów ColdChain Poland gromadzi w jednym miejscu coraz więcej firm oferujących usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, transportu i logistyki spożywczej, sprzętu przeładunkowego i systemów przechowywania, chłodni i taboru transportowego, rozwiązań IT, bezpieczeństwa żywności i  telematyki w łańcuchu dostaw. Wszystkie ww. rozwiązania będą prezentowane szerokiemu gronu specjalistów, którzy poszukują podobnych usług na potrzeby branż spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej lub/i towarów niebezpiecznych.

Poznaj nowych wystawców targów ColdChain Poland odbywających się równolegle do targów WorldFood Poland:

Transport i logistyka:

  1. New Cold to szybko rozwijająca się firma, specjalizująca się w magazynowaniu i dystrybucji żywności mrożonej w temperaturze kontrolowanej. Oferuje wysoce zautomatyzowane chłodni wyposażone w światowej klasy energooszczędne systemy.
  2. Chenczke Logistics zajmuje się międzynarodowym transportem produktów w kontrolowanej temperaturze, spedycją, a także kompleksowymi usługami magazynowania.
  3. Silvan Logistics firma specjalizująca się w transporcie drogowym oraz projektach spedycyjnych na terenie Polski i całej Europy. Oferują kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego – od transportu morskiego i lądowego, po przeładunek, składowanie, kompletację oraz dystrybucję towarów za pośrednictwem sieci magazynów w Polsce.
  4. Gebhardt Logistics opracowuje i produkuje wydajne rozwiązania logistyczne dla handlu i przemysłu. Zapewniają optymalny przepływ materiału w systemach produkcyjnych i magazynowych. Oferuje obszerne Know-how podczas realizacji swoich projektów: począwszy od planowania poprzez realizację, a skończywszy na stałej obsłudze optymalnie zintegrowanych rozwiązań.

Odwiedź targi w dniach 18-20 kwietnia w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie

Rejestracja jest przeznaczona tylko do profesjonalistów reprezentujących branżę: https://rejestracja.worldfood.pl/

Sprawdź typy biletów i wybierz odpowiedni dla siebie: tutaj.