WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, w tym owoce, warzywa – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym owoce i warzywa przetworzone i suszone. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

Wystawa producentów roślinnych zamienników mięsa i nabiału

EcoFood Poland to sektor targowy produktów ekologicznych (żywności i napojów organicznych, certyfikowanych, produktów naturalnych i tradycyjnych, Clean Label, win organicznych, produktów bezglutenowych), które w ostatnich latach cieszą się największą popularnością wśród przedstawicieli handlu i dystrybucji. Udział w targach umożliwia bezpośredni kontakt z producentami, przetwórcami i przedstawicielami handlowymi, którzy związani są ze zdrowym stylem życia, ochroną środowiska i wspieraniem zrównoważonego rozwoju, a także wyróżnienie swoich produktów i nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Ingredients to kolejny ważny sektor, który obejmuje surowce i składniki żywności, dodatki do żywności, aromaty i barwniki oraz białka i skrobie. Ich główną funkcją jest poprawa naturalnych właściwości aromatycznych i smakowych danego produktu, wzmocnienie jego barwy, nadanie określonej konsystencji produktu oraz innych pożądanych cech. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

TARGI / WYSTAWA / 2023 / PRODUCENTÓW ROŚLINNYCH ZAMIENNIKÓW / MIĘSA / NABIAŁU

Nasi Partnerzy