WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, w tym kawie i herbacie – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym kawy i herbaty. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

Kawa i herbata

Sektor targowy NutraFood daje wystawcom możliwość zaprezentowania swojej oferty produktów, w  tym kawy i herbaty, ale także surowców, dodatków, produktów finalnych (żywności i napojów funkcjonalnych, suplementów diety, odżywek i innych produktów o działaniu prozdrowotnym) licznym branżowym odwiedzającym.

NutraFood Poland to pierwsze i jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej. To także udział w licznych panelach dyskusyjnych, konferencjach z liderami opinii oraz rozmowach biznesowych – miejsce integracji i dyskusji o branży.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

KAWA / HERBATA / WARSZAWA / TARGI / WYSTAWA / 2023

Nasi Partnerzy