WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, w tym alkoholom – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym wino, piwo, wyroby alkoholowe. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

Targi alkoholi

Rynek napojów alkoholowych nieustannie się zmienia i oferuje klientom coraz więcej nowych i egzotycznych trunków. Sektor Wine&Spirits umożliwia polskim wytwórcom alkoholu wyróżnienie swoich produktów wśród międzynarodowych partnerów i nawiązanie nowych relacji biznesowych, również z kontrahentami zza granicy.

Zwiedzający mają okazję zapoznać się z alkoholami z Polski i świata, w tym z rodzimymi markami i nowościami w ofercie dobrze znanych na polskim rynku firm, jak również z szeroką ofertą win z Włoch, Hiszpanii i Gruzji, piwa z Ukrainy, czy rumu prosto z Kuby.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

PIWA / WINA / ALKOHOLI / WYROBÓW SPIRYTUSOWYCH / TARGI / WYSTAWA / 2023

Nasi Partnerzy