TARGI CUKIERNICZE I PIEKARNICZE

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach firmy specjalizujące się w wyrobach piekarniczych oraz cukierniczych. Ponadto zachęcamy do udziału firmy prezentujące najnowsze rozwiązania dla gastronomii, kawiarni, restauracji i hoteli.

Zeszłoroczni wystawcy

Targi cukiernicze i piekarnicze to przede wszystkim doskonała okazja do tego, żeby poznać firmy i marki z tej branży. Ponadto dla każdego Wystawcy do idealny sposób na zaprezentowanie swojej oferty i zapoznanie z marką jak największej grupy potencjalnych klientów. W ubiegłorocznej edycji Targów WorldFood brało udział ponad 60 polskich i zagranicznych firm cukiernicznych i piekarniczych. Wśród rodzimych producentów można wymienić chociażby powszechnie znaną Piekarnię Galicyjską oraz Piekarnię „Prawdziwy Chleb”. Targi odwiedziła również firma London Biscuits Berhad z siedzibą w Malezji oraz włoska Panificio Zanella s.r.l. Świeże pieczywo, słodkie wypieki, oryginalne czekolady, suszone owoce – tyle i znacznie więcej będzie można znaleźć na tegorocznej edycji Targów.

Najnowsze rozwiązania dla gastronomii

Warto odwiedzić Targi piekarnicze nie tylko po to, by poszerzyć swoje kontakty branżowe, ale również po to, by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla gastronomii. W specjalnym sektorze FoodTech zostaną zaprezentowane innowacyjne urządzenia do przetwórstwa żywności oraz funkcjonalne rozwiązania, wykorzystywanie w kawiarniach, restauracjach i hotelach. W poprzednich edycjach Targów można było zapoznać się ze sprzętem do produkcji, maszynami do przetwórstwa, urządzeniami grzewczymi i chłodniczymi. Nie brakowało również ciekawych rozwiązań stosowanych w IT, automatyce i oprogramowaniu, a także w kontroli jakości. Ponadto dla Wystawców z działu cukiernictwa i piekarnictwa ciekawym sektorem będzie Ingredients, w którym będzie można znaleźć składniki żywności, dodatki, surowce, aromaty, barwniki. Z pewnością wiedza zdobyta na Targach WordFood Poland, zarówno w zakresie nowych technologii, jak i dodatków do żywności, pomoże poszczególnym firmom na uatrakcyjnienie swojej oferty.

Także Ty możesz zaprezentować ofertę swojej firmy na targach WorldFood Poland w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. Zapytaj o stoisko i dowiedz się, w jaki sposób możesz przedstawić swoje produkty szerokiemu gronu przedstawicieli handlu oraz sektora HoReCa.