Program targów

CZWARTEK, 20 kwietnia 2023, HALA 1

10:30-11:00

Jak zabezpieczyć działanie systemu elektroenergetycznego w kontekście obecnej sytuacji geopolitycznej oraz na rynku surowców.

11:00-11:30

Rozwiązania łańcucha dostaw w celu ograniczenia marnowania żywności
(Prezentacja w jęz. angielskim)

11:30-12:00

Logistyka zrównoważonego łańcucha chłodniczego
(Prezentacja w jęz. angielskim)

12:00-12:30

Jak usprawnienie procesu zarządzania placem może wpłynąć na wydajność firmy, środowisko oraz dobre samopoczucie pracowników i kierowców
(Prezentacja w jęz. angielskim)

12:30-13:00

Czy nowe technologie w logistyce pozwolą na ograniczenie marnotrastwa w łańcuchach dostaw?

13:00-13:30

Bezpieczna instalacja fotowoltaiczna dla chłodni – co warto wiedzieć?

13:30-14:00

Finał konkursu Business Best Choice

Konferencje i prelekcje branżowe

Konferencje branżowe są nieodłącznym elementem targów WorldFood Poland już od pierwszej edycji.

→ Kładziemy nacisk na merytorykę programu zapraszając do współpracy ekspertów branżowych jak i samych przedsiębiorców – praktyków biznesu spożywczego.

→ Naszą rolą jest pomóc Ci zrozumieć, przeanalizować i przedyskutować aktualną sytuację branży spożywczej zarówno w kontekście lokalnym jak i globalnym.

→ Chcemy wskazać Ci trendy zachodzące w sektorze rolno-spożywczym oraz handlu i gastronomii (formaty sprzedaży detalicznej, innowacyjne rozwiązania w zakresie przetwarzania żywności, wpływ na środowisko, trendy konsumenckie itp.), aby dać Ci jak najwięcej informacji niezbędnych do podejmowania słusznych decyzji biznesowych.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą merytoryczną, masz propozycję interesującego tematu, chciałbyś zorganizować debatę, prezentację, szkolenie lub warsztaty skierowane do branży spożywczej, handlu lub gastronomii, skontaktuj się z nami: info@coldchain.pl

Nasi Partnerzy