Podczas zbliżającej się VI edycji targów ColdChain Poland, będzie można zapoznać się z rozwiązaniami firm oferujących urządzenia chłodnicze. Poprzez odbywające się równolegle międzynarodowe targi spożywcze WorldFood Poland, udział w wydarzeniach wezmą udział przedstawiciele firm spożywczych i produkcyjnych, poszukujących nowych innowacyjnych sposobów na ulepszenie chłodniczego łańcucha dostaw.

Poznaj nowych wystawców targów ColdChain Poland z zakresu urządzeń chłodniczych:

  • J. S. Cooling jest to firma specjalizująca się w montażu i serwisie instalacji chłodniczych oraz klimatyzatorów i systemów klimatyzacyjnych. Zapewnia kompleksowe i profesjonalne doradztwo, opracowanie koncepcji, projektu, jak również dostawę, montaż, uruchomienie oraz usługę serwisową.
  • MD-PUCH dostarcza kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i odzysku ciepła. Specjalizuje się w montażu i serwisie instalacji chłodniczych oraz klimatyzatorów i systemów klimatyzacyjnych, poprzez kompleksowe i profesjonalne doradztwo, opracowanie koncepcji, projektu, jak również dostawę, montaż i uruchomienie.
  • Igloszron specjalizuje się w chłodnictwie, klimatyzacji oraz wentylacji. Kompleksowa obsługa w zakresie doboru odpowiednich urządzeń, dostawy, montażu oraz serwisu systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
  • Air Products projektuje, buduje, jest operatorem jednych z największych na świecie projektów dotyczących gazów przemysłowych, w tym projektów gazyfikacji, które w zrównoważony sposób przekształcają obfite zasoby naturalne w gaz syntezowy do produkcji cennej energii, paliw i substancji chemicznych.

Odwiedź targi w dniach 18-20 kwietnia w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie

Rejestracja jest przeznaczona tylko do profesjonalistów reprezentujących branżę: https://rejestracja.worldfood.pl/

Sprawdź typy biletów i wybierz odpowiedni dla siebie: tutaj.