Izotermiczne kontenery rolkowe i pojemniki transportowe OLIVO

Używane na całym świecie od ponad 60 lat, rollkontenery i pojemniki termoizolacyjne oraz systemy chłodzenia OLIVO są najlepszym

rozwiązaniem do przewozu i składowania towaru w temperaturze kontrolowanej. Zaufaj doświadczeniu firmy OLIVO i odkryj nasze

rozwiązania izotermiczne wielokrotnego użytku, o pojemności od 25 do 1400 litrów, z włókna szklanego, polietylenu lub polipropylenu spienionego (EPP), zaprojektowane dla i wspólnie z naszymi Klientami; kluczowymi graczami rynku spożywczego oraz logistyki ostatniej mili.

Seria ROLL – Kontenery termoizolacyjne OLIVO przeznaczone do transportu w kontrolowanej temperaturze produktów świeżych, mrożonych oraz innych towarów wymagających ciągłości procesu chłodzenia. Wyposażone w system chłodzenia płytami eutektycznymi lub kriogenicznie, który dobierany jest odpowiednio do rodzaju przechowywanych produktów, warunków logistycznych, czasu trwania przewozu czy dziennego zakresu prac. Zaprojektowane z myślą o produktach gastronomicznych umieszczanych na tacach lub pojemnikach Euro 600 x 400.

Seria BAC – Skrzynie termoizolacyjne OLIVO o pojemności 25 do 420 litrów , które można wykorzystywać do przechowywania i transportu produktów wrażliwych na temperaturę lub suchego lodu. Doskonale sprawdzają się w transporcie leków, szczepionek i innych farmaceutyków. Kontenery te służą jako izotermiczne pojemniki do transportu żywności w stanie zamrożonym lub w kontrolowanej temperaturze z użyciem wkładów chłodzących. Kontenery BAC wykonane są w technologii rotomoulding, bez mostków termicznych. Przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Seria BOX – Pojemniki transportowe OLIVO wykonane z lekkiego polipropylenu spienionego (EPP) o wielkości ćwierci europalety. Jest to materiał w 100%-tach recyklingowy, wytrzymały na uderzenia, odporny na wysokie temperatury i przeznaczony do wielokrotnego użytku. Zapewnia doskonałą izolację termiczną dla produktów chłodzonych i mrożonek. Przeznaczony do kontaktu z żywnością, idealny do rynku e-commerce lub rowery cargo.

Aby móc przestawić jak najszerszy asortyment, dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojego procesu, służyć pomocą i wsparciem technicznym na miejscu, firma OLIVO zawarła współpracę z firmą WANZL – dystrybutorem na rynku polskim.

Rozwiązania firmy WANZL efektywnie wspierają procesy logistyki wewnątrzzakładowej i kontraktowej  – produkty do transportu, kompletacji i magazynowania wspomagają wewnętrzne procesy logistyczne oraz przyczyniają się do obniżenia wskaźnika błędów i skrócenia czasów realizacji. 70 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań transportowych ugruntowały pozycję WANZL jako solidnego partnera w biznesie.