Automatyka i usługi IT na targach ColdChain Poland : ColdChain Poland

Nowi wystawcy targów ColdChain Poland oraz odbywających się równolegle targów WorldFood Poland:

Automatyka i usługi IT:

1.      Jmb Lab oferuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie IT takie jak: programy automatyzujące procesy w firmach przemysłowych, systemy magazynowe, narzędzia do zarządzania relacjami z klientami, portale B2B oraz oprogramowania kadrowe.

2.      Layline oferuje usługi i doradztwo informatyczne w zakresie procesów logistycznych, to znaczy zarządzania kolejkami ludzi, ciężarówek i frachtów.

3.      Obortech tworzą inteligentny system komunikacji i wymiany danych oparty na technologii blockchain i IoT dla wszystkich podmiotów w łańcuchu dostaw, tj. transportu, logistyki i magazynowania.

4.      4smart Logistics zapewnia rozwiązania takie jak platformy internetowe czy aplikacje mobilne, do optymalizacji i kontrolowania wewnętrznych i zewnętrznych procesów logistycznych w transporcie, logistyce, łańcuchu dostaw i magazynowaniu.

5.     Toyota Material Handling jest producentem rozwiązań w zakresie automatyki magazynowej. Oferuje klientom szeroką gamę wyposażenia magazynowego i wózków widłowych z przeciwwagą.

Odwiedź targi w dniach 18-20 kwietnia w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie

Rejestracja jest przeznaczona tylko do profesjonalistów reprezentujących branżę: https://rejestracja.worldfood.pl/

Sprawdź typy biletów i wybierz odpowiedni dla siebie: tutaj.