NOWOŚĆ! Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej i FMCG, śledząc na bieżąco zachodzące na rynku zmiany, postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i  przygotować serię publikacji będących swoistym przeglądem polskiego rynku z podziałem na kategorie produktowe. W raportach znajdą Państwo najnowsze dane rynkowe, analizy trendów, wypowiedzi eksperckie oraz listy producentów i dystrybutorów oraz produktów dostępnych na rynku polskim w danej kategorii. Mamy nadzieję, że raporty będą dla Państwa doskonałym narzędziem służącym do wzbogacenia swojej oferty w sklepach o produkty, które cieszą się obecnie zainteresowaniem konsumentów.

 

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej oraz kanałów social media: LinkedIn i FB.

Przegląd po rynku
roślinnych zamienników nabiału w Polsce

Zapoznaj się z informacjami na temat składu, wartości odżywczych oraz ceny 399 zamienników nabiału od 39 producentów i dystrybutorów. Najświeższe informacje podsumowujące sprzedaż z zeszłego roku tej kategorii dostarczyło Centrum Monitorowania Rynku.

 

Pobierz bezpłatnie i rozwijaj swój biznes już dzisiaj! 

Przegląd po rynku
roślinnych zamienników mięsa w Polsce

Przegląd po rynku roślinnych zamienników mięsa zawiera informacje na temat 44 producentów i dystrybutorów działających na polskim rynku oraz prezentację  386 produktów z uwzględnieniem ich wartości odżywczych, składu oraz ceny. Informacje na temat roślinnych zamienników mięsa dostarczyła Fundacja Proveg Polska, a poradnik dotyczący umiejscowienia tych produktów w sklepie – Stowarzyszenie RoślinnieJemy.

Raport ma na celu dostarczenie narzędzia służącego do analizy rynku oraz prześledzenia najnowszych trendów tej kategorii. Jeżeli planujesz wprowadzenie tego typu produktów do swojej oferty lub chcesz ją poszerzyć o kolejne nowości – pobierz bezpłatny raport!

Nasi Partnerzy